http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote
Гласувайте редовно за сайта!
След като го направите потвърдете,
че сте гласували в темата при
правилата.

Герои на вампирите. Bgtoplogo21
Герои на вампирите. Realtop001
Герои на вампирите. 4banner
Герои на вампирите. Bgtop100
Герои на вампирите. Bgchart6
Latest topics
» Другарче за РП...
Герои на вампирите. Icon_minitimeВто Авг 02, 2011 6:41 am by Muse

» Герои на демоните
Герои на вампирите. Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 1:32 am by Елена Гилбърт

» Гласувайте!
Герои на вампирите. Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 11:06 am by Николай Йорданович

» Герои на вампирите.
Герои на вампирите. Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:35 pm by Елена Гилбърт

» ТЪРСЯ СИ...
Герои на вампирите. Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 1:56 am by София Капров

» Герои на ангелите
Герои на вампирите. Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:59 pm by Елена Гилбърт

» Коментари по форума
Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» ~Важни съобщения~
Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 2:33 am by Елена Гилбърт

» Нарушения във форума
Герои на вампирите. Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 9:00 pm by Елена Гилбърт


 

 Герои на вампирите.

Go down 
+22
Джинджи Уилингстън
Франческа Морели
Ренесме Кълън
Нина Нортман
Катрин
Николай Йорданович
Кейлъб Денвърс
Каролайн
candice
Розали Хейл
Деймън
Тод Мартин
Бен Макитрик
Алекса Евънс
Кейтлин Брук
Емелин Котикол
Кай Верес
Кейлъб Салваторе
Изабел Уейтън
Паула Брук
Ерагон Райс
Елена Гилбърт
26 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Май 12, 2010 2:46 am

Ето какво трябва да попълните:


  • Име:
  • Години (човешки и вампирски):
  • Външен вид (описание и много, ама много желателна снимка):
  • Кръв(човешка или животинска):
  • Характер(не пишете само два реда, поопишете героя по-обстойно):
  • История (ако може, не много кратка):
  • Първична сила (само ЕДНА):

  • Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и други неща, свързани с героя ви):


Последната промяна е направена от Елена Гилбърт на Чет Яну 06, 2011 4:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Ерагон Райс

Ерагон Райс


Posts : 112
Join date : 05.05.2010
Age : 30
Location : Хасково

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Май 19, 2010 4:41 am

Име: Ерагон Райс

Години : 17(човешки) ; 86(вампирски)

Външен вид Герои на вампирите. Vampire_Knight___Zero_Solitude_by_Epsilon86

Кръв: Няма претенции

Характер: Характера на Ерагон беше много променлив. Той се променяше от много неща : Каква кръв е пил, какво му се прави , зависи също и от човека срещу него. Когата се е нахранил добре и отпочинал настроението му естествено е добро ,но ако някой го вбеси(а той се ядосва лесно) става груп.

История: Райс беше роден в семейство вампири / в рпг абсолутно еднакво ли ще е както серияла или ще има малко различия като примерно вампирите да се размножават./ Всичко беше наред докато един ден Баща му беше убит от върколак. След дълъг траур майка му се омъжи повторно.
Новият настойник на Ерагон беше безкруполен убиец. Един ден това го подлуди и уби съпругата си. За щастие Ерагон избяга навреме. Скоро се научил да контролира емоциите на околните това много му помагало.

Първична сила :Контролиране на чувствата и емоциите на околните

Нещо допълнително:
-семейство - Ерагон няма живи роднини.(друго споменато в историята)

-любими неща - Единствените неща които винаги са му се харесвали са : Кръвта и да контролира чувствата и емоциите на хората.

-навици - Когато е пред хубаво момиче се почесва зад врата , Когато му се пие кръв му проблясват очите.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Май 19, 2010 9:25 pm

Одобрен си, добре дошъл! В скоро време целият сайт ще е готов, за сега можеш да пишеш и да си правиш къща в града. Какво ще кажеш да променя акаунта ти, за да е с името на героя?
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Паула Брук

Паула Брук


Posts : 46
Join date : 19.05.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Май 19, 2010 11:35 pm

Герои на вампирите. 7454_1226578547_m


# Име:Паула Брук
# Години (човешки и вампирски):човешки-19 вампирски-104
# Външен вид (описание и много, ама много желателна снимка):Паула е с руса,дълга коса и с прекрасни,големи,кафеви очи.Висока и слаба е.Харесва най-много в себе си устните,очите и дупето си.Съвсем естествена е и няма микакви химии по нея.
# Кръв(човешка или животинска):човешка
# Характер(не пишете само два реда, поопишете героя по-обстойно):Паула е много наивен и своенравен човек.Обича приятелите си и дава всичко за тях.Обича брат си и сестра си.Мрази лъжците,лицемерите и комплексарите.Обича да прави луди неща и да копонясва.Също така Паула е доста ревнив човек.Щом има половинка до себе си при най-малкия повод и ревнува.Също така не е подреден чове.
# История (ако може, не много кратка):Родена е на 19 септември 1906 година.Отгледана е в страхотно семейство, но от него е останало само по-малката и сестра на 14 години и по-големия и брат на 24 години.Когато тя загубила родителите си била само тя и майка и и баща и.Връща ли са от селото и' и пиян шофьор ги блъсна.Загинали на място.ТОгава малката и сестра била на 10 а големия и брат на 20 а тя на 15.Било много жалко че сестра и остава без родители толкова малка.Премести ли се и заживели тук.
# Първична сила (само ЕДНА):Телепатия

# Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и други неща, свързани с героя ви):Има само брат и сестра, обича да похапва шоколад и сладкии изделия но това не и личи.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeЧет Май 20, 2010 1:21 am

Одобрена, само си сложи аватар!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Изабел Уейтън

Изабел Уейтън


Posts : 15
Join date : 23.05.2010
Age : 29

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeНед Май 23, 2010 11:59 pm

Герои на вампирите. Taylor-taylor-momsen-5637653-500-500

Име: Изабел Уейтън
Прякор: Бела, Белс, Изи
Години: човешки - 17, вампирски 111

Външен вид:
Герои на вампирите. Tm-tay10

Висока, слаба и доста красива. Руса коса, сини очи... Чаровна и миловидна на вид, но вътрешно едва ли.

Кръв:
Човешка

Характер:
Положителни страни:

Мила с хората, не ги плаши. Предпочита първо да си поиграе с тях... Има страхотно чувство за хумор. Добра е със съвременната техника. Разбира доста от мъртвите езици, което я прави идеална в превеждането на стари книги за видът й. Умее да пази тайни. И не е доверчива, което е добре.

Отрицателни стани:
В повечето моменти е нервна и имполсивна. Лошото при нея е че използва човешкия живот. Играе си с него докато не и омръзне. Не е особено агресивна, но знае доста бойни техники. Деймън я е научил на много, а той е бил убиец на вампири преди.

История: Родена е във Вирджиния през 1899г. Не помни много от миналото си... Знае само, че има по-голяма сестра на име Катрин. Когато е още малка някакви мъже я отвличат от дома й и я затварят в някаква странна сграда с други оплашени хора като нея. Не след дълго била превърната във вампир. Другите около нея също. Вампирът, превърнал ги в себеподобни, искал да създаде армия. Една от най-мощните на средиземноморието. Но младите вампири се разбунтували. Решили, че сами могат да оправляват живота си и убили стария вампир с всичките му подчинени. Е, имало и жертви от тяхна страна, но какво да се прави...
Накрая младите вампири се разделили. Всеки тръгнал нанякъде. Изабел решила да замине за Фелс Чърч. Там срещнала сестра си, Катрин. Тя имала приятел или по-скоро съпруг. Казвал се Деймън. Момичето решило да остане при тях. А и те не биха я пуснали да си отиде.

Първична сила:Телепатия

Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и други неща, свързани с героя ви):
Семейство:
Катрин и Деймън Уейтън

Любими неща:
Пуканки, стари филми и малко шоколад.

Има медальон с формата на сърце. Отваря се. Вътре държи снимка на двете със сестра й като малки.



Последната промяна е направена от Изабел Уейтън на Пон Май 24, 2010 12:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 12:02 am

Одобрена! Добре дошла във Фелс Чърч! Нооо на колко вампирски години си?
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Изабел Уейтън

Изабел Уейтън


Posts : 15
Join date : 23.05.2010
Age : 29

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 12:04 am

111
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 12:05 am

Добре, одобрена. =)
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Кейлъб Салваторе

Кейлъб Салваторе


Posts : 9
Join date : 23.05.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 8:30 pm

Герои на вампирите. 2438613167_19a189a696
Име: Матю Вандервил Салваторе

Възраст : 17 човешки;58 вампирски

Начин на хранене : Човешка кръв

Външен вид:
-Матю има кафеникава коса и зелени очи,които понякога опреличава на маследнозелени.Тялото му е атлетично и си личи,че доста спортува.Салваторе е висок и слаб.Стилът ми е доста спортен,може да се каже дори небрежен.

Характер:
-Матю се опитва да запази добрия характер,наследен от майка му през годините,но му е доста трудно.Опитват се да го накарат да бъде безпощаден и безмилостен,качества неприсъщи за него.За да ''оцелее'' се налага да се преструва на такъв.Понякога има чувството,че част от него наистина е такава,но се надява тя да е изключително малка.Има чувство за хумор и би направил всичко за приятелите и близките си.

История:
-Мат е роден през много трудно време-Втората Световна война във Франция.След раждането му,изпращат баща му в специална ескадрила и там намира смъртта си.Така и не се среща с него.Майка му е изпратена като готвачка в един концлагер,докато е още бебе.Там прекарва половината си живот.Заради лошите условия там,Матю се разболява инфлуенца и има огромна опастност и той да загуби живота си.За да го спаси,майка му го дава на един доктор,за да го изучи и да успее да спаси живота му.За жалост е твърде късно.Единствената му възможност за спасение е вампирството.Дори не е успял да вземе той решението,противен случай е щял да умре.Няколко дни след трансформацията започва убочението си като чирак на доктора.Започва тренировки за издръжливост на кръв и хора около него.Когато започва да буди подозрения в околните за истинската си възраст е принуден да напусне.

Първична сила:Манипулация на чувствата

Любими неща:
-Обожава спорта.Най-вече бокса и баскетбола
-Няма талисмани,но пък пази всички си снимки от човешкия живот.


Последната промяна е направена от Матю Салваторе на Пон Май 24, 2010 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 8:39 pm

Сложи описание на външен вид и нещо допълнително (виж критериите по-горе). И си сложи аватар.
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Кейлъб Салваторе

Кейлъб Салваторе


Posts : 9
Join date : 23.05.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 10:18 pm

Редактирах го!
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПон Май 24, 2010 10:29 pm

Одобрен си! Добре дошъл във Фелс Чърч!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Кай Верес

Кай Верес


Posts : 20
Join date : 29.05.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 5:01 pm

Име:Кай Верес(Caius Verres)

Години (човешки и вампирски):23 човешки и 150 вампирски

Външен вид :Кай има светли очи и тъмно кестенява коса.Висок е окло метър и деведесет и е с доста атлвтично и мусколесто тяло.Външния му вид създава чувство за респект и страх.Понякога е доста плашещ,но въщност намеренията му не винаги са лоши.Мимиките и държанието му издават настроението му...

Кръв(човешка или животинска):Без претенции

Характер:Кай е доста чувствителен и емоционален,но прикрива тези чувства много умело.Държи се много студено с хората,които едва познава или едва им има доверие.Първото впечатление за него почти винаги е,че е зъл,противен и много гаден човек.Доста е търпелив и спокоен.Трудно се ядосва,но когато се случи това е сериозно.Кай е много отговорен и държи на думата си и изпънява обещанията си.Момичетата са му слабост...Доста е перверзен,но не се държи с жените,като св играчки...

История (ако може, не много кратка):Роден е в Париж в семейство от богат и знатен род.През целия си живот е получавал всичко каквото иска и каквото му е нужно,но не живее щастливо.Семейството му е доста добро и се отнася страхотно с него.Има двама братя и една сестра.Майка му е известна бизнес дама(ако може така да се нарече по онова време),а баща му е собственик на някакви предприятия.Сестра му се занимава с някак окултни ритуали и занимания и има странната дарба да получава видения,които винаги са верни.Една вечер тя отново влиза в странния транс и казва на Кай,че ако отиде на спортния лагер ще се случи нещо ужасно,нещо което ще промени живота на всички,но Кай не я се вслушва в думите и; и заминава.Там го превръщат във вампир.Когато се прибира,той все още неможе да се контролира и затова заминава.По -късно разбира,че и сестра му е превърната,но тя остава в Париж.Кай поддържа връзка с нея и братята си,защото много ги обича и единствено те знаят истината за него...

Първична сила :Създаване на илюзии,които добре е овладял и веднъж създадена върху жертвата,тя приключва само когато Кай реши и не може да бъде повлиана от друго...

Нещо допълнително :
Носи пръстен,който е семейна реликва,както и една верижка подарена му от сестра му...
Любимите му спортове са бейзбола и баскетбола
Има котка
Снимка:Герои на вампирите. Ct
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 7:22 pm

Одобрен си! Добре дошъл във Фелс Чърч!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Емелин Котикол

Емелин Котикол


Posts : 30
Join date : 30.05.2010
Age : 27

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeНед Май 30, 2010 10:17 pm

~Снимка~
Герои на вампирите. Amanda-seyfried-01-300x400

~Име~
Емелин Котикол

~Възраст~
17 (човешки години) и 997 (вампирски години), общо - 1014г.

~Начин на хранене~
Храни се с човешка кръв

~Характер~
Тя не може да обича и никога не е обичала. Хищническите и истинкти и пречет да погледне доброто, да бъде мила и всичко друго присъщо на хората. Рядко изпитва бурни емоции и никога не ги е показвала. Може да бъде напълно безсърдечна и безкрупулна, а другият вариант е изобщо де не и пука. Има чудесно чувство за хумор и всеки, който е успявал да си поприказва с нея, я смята за прекрасен събеседник. Освен всичко друго тя е и отмъстителна - Роджъп Грийнел я е отвлякъл и я е превърнал във вампир и в замяна тя го уби, това чака и всеки друг, който дръзне да и направи нещо. Никога към нищо и никого не се е привързвала и единственото, което цени, е миналото и - тя е потърсила и научила всичко за живота си като човек и се надява никога да не го забрави отново.

~Външен вид~
Всичко във външния и вид и помага да очарова и привлича жертвите си. Тя има дълга руса коса и порцелановобяла кожа, очите и са зелени и колкото и да те лъже те продължават да те гледат искрено. Плътните и розови устни често се разтеглят в ослепителна усмивка, като никога не се показват вампирските и зъби, и с нея тя може да омае всеки. Има стройна, висока и слаба фигура и стъпва грациозно сякаш танцува. Винаги носи красиви и феерични дрехи, достатъчно предизвикателни че да извърне погледите към себе си. Не носи бижута, освен талисмана си, а грим никога не докосва.

~История~
"По документите на един стар адвокат аз съм родена на 11 май 996г. в село Колчестър, областта Есекс и съм умряла на 16 декември 1013г. в същото село, но аз не помня това. Не са ме погребали, нито са ме изгорили поради простата причина, че тяло нямало. Аз не си спомням нищо от човешкия си живот, първият спомен, който имам е как с адски болки отворих очи в една малка колиба и първото, което видях беше беззъбата усмивка на един старец, който всички в селото смятаха за вещер, но така и не го изгориха. Той ми говореше нещо - бил ме намерил на реката полумъртва и ме отвел до дома си за да види дали ще оживея. Но аз не обръщах внимание на приказките му. Единственото, което виждах, беше тънката туптяща вена живот на проточения му врат. Когато той извърна глава от мен, аз изсъсках и изръмжах, а той понечи да се обърне, но вече беше късно - аз бях забила зъби в плътта му. Когато изпих и последната какпка кръв от съсухрения старец, аз избутах тялото му и станах от дървеното легло. Тогава животинското в мен изчезна и аз осъзнах какво съм направила. Огледах се уплашено и се разпищях.
Това бяхя първите минути от живота ми като вампир и нататък няма по-добри. Останах в Англия около десет години с единствената цел да разбера коя съм и какво е станало с мен. Иначе щях да си тръгна по-рано - гонението на вещици, вампири и тем подобни беше в разгара си. Отне ми само няколко седмици да разбера, че наскоро дъщерята на Ричард е Анабет Котикол - Емелин - била отвлечена от един младеж на име Роджър Грийнел. След няколко седмици той се върнал и я обявил за мъртва - удамила се е в реката. Веднага разбрах какво всъщност е станало. Този Роджър е бил вампир и ме отвлякъл с цел да ме убие, но аз съм оживяла и съм останала в безсъзнание до реката. Следващите няколко години намирах още и още за семейството си, докато накрая информацията не се изчерпа и аз заминах на югоизток - във Византия. Там беше хубаво и аз останах два-три века, нищо че трябваше да излизам само нощем заради постоянния пек. После дойдоха размириците и аз избягах и от там и отидох на Скандинавския полустров. Там вече беше рай! Винаги мрачно, винаги студено, а кръвта на тамошните хора беше невероятно вкусна. После дойде 16 - 17в. и хората започнаха да откриват нови континенти и един от тях събуди любопитството ми - Америка. Цял век се колебаех дали да отида там и накрая заминах. Живях в Мексико, където за моя изненада открих Роджър Грийнел - моя убиец. Той ме позна и тръгна да бяга на аз го проследих чак до тук - Мистик Фолс, където най-накрая го хванах и го убих. Оттогава живея в този град - някъде около един век. През хилядолетието живот аз бях събрала много, наистина много пари и сега имах шанса да ги използвам, въпреки че ми се струват безполезни. "

~Първична сила~
Внушение

~Допълнително~
Винаги носи сребърен пръстен с изумруд на безимения пръст на лявата си ръка.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeНед Май 30, 2010 10:31 pm

Одобрена си! Добре дошла във Фелс Чърч!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Кейтлин Брук




Posts : 1
Join date : 16.06.2010
Age : 27

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСря Юни 16, 2010 11:29 pm

Име: Кейтлин Брук

Възраст:
- човешки години: 16
- вампирски години: 173

Начин на хранене: храни се с човешка кръв

Характер (на кратко): През човешкия си живот Кейтлин винаги е била центъра на вниманието, всички са я харесвали. Винаги сдържа чувствата си. Кейтлин знае как да напада жертвите си, за нея кръвта е всичко. През човешкия и вампирския си живот тя никога не се е влюбвала. За нея любовта е загуба на време. Предпочита свободата. Тя вечно пътува, не се задържа на едно място дълго време.

Външен вид: кожата на Кейтлин е бяла като сняг, косата и е дълга и руса, а очите и са синьо-зелени. Двата и кучешки зъба са много остри. Тя е очарователна, но характерът и не отговаря на външния вид. Само с една лека усмивчица може да спечели вниманието на всеки.

История: Кейтлин е родена на 19.08.1837 година в Рим, Италия. По нейното време били много известни вампирите, дори в къщите си всеки ден хората пръскали със светена вода, слагали кръстове във всяка стая, както и чесън. На 19.08.1853 година, Кейтлин празнувала своя рожден ден в една от кръчмите в града заедно с нейните най-близки приятели. Забелязала как някъкъв мъж я гледа, сякаш всеки момент ще и се нахвърли, но се опитвала да не му обръща внимание. Цялата вечер било така: мъжът я гледал, тя се правела, че не го вижда. Накрая след като всички си тръгнали от заведението, Кейтлин платила на кръчмаря и излязла навън. Докато вървяла чула някакви стъпки зад нея и затова тя започнала да върви малко по-бързо, за да може да стигне до църквата. Точно, когато стигнала до нея някой я хванал за ръката и тя се обърнала. Мъжът от заведението изглеждал много зловещо. Не изглеждал така във кръчмата. Мъжът отворил уста, оголил зъби и ги забил във врата на Кейтлин. Следващото, което помнела е, че се е събудила с болки във врата в една малка къща насред гората и след това си тръгнала оттам. Преместила се в Трансилвания за около 12 години. След това в Лондон, Париж, Чикаго, Одесос и още много градове.

Първична сила: да привлича всички със своята неземна красота.

Допълнително: винаги носи в себе си по една тъмночервена роза.

Снимка:

http://farm1.static.flickr.com/37/85110705_34ecae263f.jpg
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 1:12 am

Хмм, най-важното нещо, което трябва да промениш е първичната сила. Няма такива измишльотини, като "неземна красота". :Д Трябваше да си прочела правилата и разясненията и да си избереш сила от ТУК.
Също така трябва да имаш и аватар-това е картинката на профила ти.
А и, това няма значение, но как така носи винаги роза в себе си? Тоест, някак си не е нормално, знам ли...
Съжалявам, ако съм била груба, не е нищо лично, просто много хора не четат правилата и искам да се знае, че щом съм си играла да ги пиша, трябва да се изпълняват.
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Алекса Евънс

Алекса Евънс


Posts : 3
Join date : 20.06.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 11:06 pm

Име - Алекса Евънс

Възраст - човешки 21,вампирски 472

Начин на хранене : с човешка кръв

Характер - Весела личност с буен характер.Обича забавленията и новите неща.Мрази да я лъжат.Когато става дума з нещо сериозно се отнася с отговорнс към него.Не е лекомислена и повърхностна.

Външен вид - Висока и стройна.С дълга кестенява коса.Леко начупена.Със скулесто лице и кафеви очи.


Герои на вампирите. Cheryl-Tweedy-Cole-calendar-1-749x1

История - Родена през 1517 на 29 август малък град.Живее в средно заможно семейство,което много обича.На 21 и рожден ден бива превърната във вампир.Напуска семейството си.От тогава обикаля света.Задържа се на една място за малко 5 -6 години.Има двама приятели.С тях поддържа връзка постоянно.

Първична сила - внушение

Допълнително - няма
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 5:23 pm

Доста кратка история, а и можеше да напишеш нещо при допълнително, но иначе си одобрена. Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Бен Макитрик

Бен Макитрик


Posts : 1
Join date : 09.07.2010
Location : Сливен

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 1:46 am

# Име: Бен Макитрик

# Години (човешки и вампирски):19 човешки, 487 вампирски

# Външен вид :
Герои на вампирите. Sean
Бен е висок - 1,80 , има много тъмни очи, а косата му е също тъмна и начупена.Винаги я държи изправена.Залага на небрежния си външен вид - тениска и най-често дънки.

# Кръв(човешка или животинска): човешка

# Характер: Много рядко се случва да е спокоен.През повечето време той е буен, неспокоен и изнервен.Не обича да чака.Ако иска нещо, го иска докато не бъде негово притежание.Би направил всичко за любим човек.Много трудно се влюбва и не вярва в любовта от пръв поглед.Понякога обича да е сам.

# История : Роден през 1523 година, той израства с двамата си родители - Майкъл и Джена.Когато става на 19, на път за дома си той бива ухапан и превърнат във вампир.И до този ден не разбира кой го е превърнал.Напуска семейството си след 2 дена, като бива обявен за изчезнал.Принуден е да напусне страната.Не се задържа дълго време на места, за да не бива забелезян, че не старее.Живял е в Италия, Австрия, Лондон, Африка, Франция, Рим.

# Първична сила: Свръхсила и бързина

# Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и други неща, свързани с героя ви): Негов навик е да намига през доста кратко време.Обича екшъни и трилъри.Казва, че ако не беше превърнат във вампир, щял да бъде актьор.Умее да лъже добре, макар да не се налага да го прави често.Няма приятели.
Върнете се в началото Go down
Тод Мартин

Тод Мартин


Posts : 37
Join date : 13.08.2010
Age : 35
Location : Stara Zagora

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 12:53 pm

1.Име:Тод Александър Мартин
2.Години:18 физически,вампирски150
3.Раса:Вампир
4.Кръв:Човешка
5.Външен Вид:Той е висок и строен.Ръстът ме е 1,75 см и тежи 70 кг. Слаб е, но все пак мускулест. Косата му е кестенява и начупена,което го парви по-привлекателен.. Усмивката му е много чаровна и лесно прелъстява момичетата, от всички видове същества. Има очи, чиито цвят обикновено е оприличаван с ледено сини. Кожата му е кремава, а устните му са пълни, но не прекалено.
6.Характер:Тод е е един от хората, които уж показват че не ги интересува чуждото мнение, но все пак се ослушват за него. Разликата обаче е, че той не харесва да бъде хвален, много се радва когато някой съобщи колко го мрази или се страхува от него. Когато си науми нещо, никой не може да го разубеди. Много трудно завързва приятелства или каквито и да е познанства и трудно се доверява на някой. Според повечето хора с които се е срещал, той е ненормален – жесток, безсърдечен и студенокръвен, както и невероятен манипулатор.
7.История:
Той е роден в малък град в Англия. Майка му се казва Даниела Смит, а баща му Даниел Радисън. Тя е наполовина вещица и наполовина вампир, което й позволява да може да ражда деца. А Даниел е чистокръвен вампир.Това е някакъв рядък феномен,защото изключителонрядко се случва човешко създание да забраменее от вампир. Когато двамата се влюбват, това е било напълно недопустимо от семействата им, но най-накрая всичко се нарежда както трябва. Всичко се разбива на парченца, когато Арадия забременява. Носейки това дете, тя обрича себе си и съпруга си на смърт, наложена от законите в които живеят. Затова двамата решават да се отърват от детето си, когато се роди, но скоро след това установяват, че е невъзможно. Детето им е неразрушимо.
Тод пораства и през годините разбира различни неща за себе си и фактът че е вампир,предизвиква истинска паника у него и неразбира как още може да живее. Той разбира и за силата която притежава – по-силен е от който и да е вампир или върколак, но макар да знае всичко това за себе си, той няма представа как да се държи,как да оцелява сред дивата местонст.Това се дължи на факта, че е изоставен още на по-малко от годинка он своите родители,който са го счели за бреме.
8.Първична сила:Свръхсила и бързина
9.Снимка:Герои на вампирите. 243830_IOZ733KGULSPBVGFFWGBGZRYT1FY57_1938_48713326_justin07_h215433_l_H202416_L


Последната промяна е направена от Тод Мартин на Сря Окт 27, 2010 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Деймън

Деймън


Posts : 1
Join date : 31.08.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 7:36 am

Герои на вампирите. Damon-salvatore-picture_440x293
~Име:Деймън Салватор
~Години:22 човешки,а на 150 вампирски
~Външен вид:Деймън не е много висок и е със нормално тегло,за височината си.Има сини очи и черна коса.Лицето му е бяло,но не прекалено.Скулите му са изписани,но не много.Има красива усмивка и предизвикателен но секси поглед.Има мускулесто и здраво тяло,което е една от причините да привлича момичетата.
~Характер: Той е по-големия брат на Стефан, но коренно различен. Деймън е силен, чаровен и самодоволен, който лесно може да премине от непринуден и закачлив до зъл за секунди. Интересът му към Елена смущава Стефан, защото за разлика от него Деймън няма проблеми с това да убива хора.Деймън знае какво иска и знае как да го постигне,не срещя никакви пречки по пътят си иска ли да достигне нещо или някого.
~История:През 1864 година Деймън и Стефан Салваторе срещат Катрин. Момичето-вампир, в което и двамата се влюбват. Тя ги превръща във вампири. По характер Деймън и Катрин не се различават особенно. Но в града се разбира, че има вампири и хората от селото ги затварят в гробница. Там те умират, защото е била подпалена. Само че Катрин се е измъкнала преди пожара и е спасила живота си.
След години в търсене на жената, която обича, накрая Деймън се отказва. Стъписва го истината, че през цялото това време тя е била навън и нито веднъж не го потърсила. А той се е притеснявал... търсел е начин да я измъкне от вечния й затвор.
Искате да сте такъв, защото .. Искам да съм вампир, защото един живот не стига за милион грешките, които можеш да допуснеш!
Допълнителна информация: Има дарбата да манипулира другите, като им внушава мисли.
~Първична сила:Контролира съзнанието на хора и вампири

~Допълнително:Обича брюнетките и мрази да бъде разиграван!Прекалено отмъстителен на моменти!


Последната промяна е направена от Деймън на Вто Авг 31, 2010 7:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл

Розали Хейл


Posts : 1
Join date : 31.08.2010

Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 7:42 am

Герои на вампирите. 253px-022


~Име:

Розали Хейл

~Години: (човешки и вампирски)

18 - човешки, 997- вампирски

~ Начин на хранене

Човешка кръв

~ Дарба

Вижда бъдещето

~ Характер

Розали е описана като нарцистична, но изключително лоялна към приятелите и семейството си. Най-голямото и желание е естествено това което никога не може да се сбърдне. Да се превърне пак в човек. Тя е готова да замени каквото и да било за да стане това което е била преди. Има и друго силно желание, а то е да има деца. Което също е толкова неизпълнимо като предното, но...
Розали е много войнствена личност. Може да е много крива и никой да не може да излезе на една глава с нея. Единственият който успява да я укроти е гаджето и Емет Кълън. Често се спречква с останалите членове от семейството. Не обича да се мести, но на Кълънови им се налага защото след време хората започват да говорят как те не остарявали, как не се променяли изобщо.
Розали също може и да е много мила. Но само когато е в добро настроение. Умее да пее и да свири на различни музикални инструменти. Тя е втората в семейството най-надарена музикално, след Едуард.

~Външен вид

Розали е едно от най-красивите момичета на света без никакво преувеличение. Тя е поразително красива дори и за вампир. Висока и величествена, с изваяна подобно на модел фигура.
Тя има дълга, руса, вълнообразна коса, която продължава до средата на гърба. Цвета на косата и идеално си подхожда със златните или черни очи които се променят в зависимост с това дали е жадна или не. Нейното тяло е в сравнение с моделите от най-скъпите модни списания. Като всички вампири, когато е на слънчева светлина, тя искри, сякаш хиляди диаманти са били вградени в кожата и. Както и при други вампири, тя е каменно твърда, с мраморно бяла и бледа кожа. Има лилави, подобни на натъртвания сенки под очите. В живота си човек, Розали е жена с красота, елегантност, класа и пари. Когато е била човек очите и са имали цвят на теменужки.

~ История

Розали Лилиан Хейл е родена в Рочестър, Ню Йорк, Тя има двама по-малки братя, майка - която е домакиня и баща който работи в банка. Работата на баща и задържа семейството им заможни по време на Голямата депресия. Родена е красива и постоянно хвалена. Въпреки това, за разлика от родителите си, които винаги са искали повече от живота въпреки вече вдигнатото положение, Розали е просто щастлива, знаейки, че тя е била Розали Хейл, и че тя е изключително красива.
Един ден майка Розали я облича за да занесе забравения обяд на баща си в работата му, с надеждата, че синът на шефа на банката и собственик ще обръща внимание на Розали. Ройс II-ри изпраща рози на Розали и след като коментира, че очите и са като теменужки, Розали започна да го харесва, също. Тяхната връзка е единствено въз основа на физическа привлекателност, като Ройс често е твърде зает в банката. Те се сгодяват и малко преди сватбата, Розали посещава добрата си стара приятелка Вера , на която Розали искренно завижда за детето което има. В един момент, когато съпругът на Вера я целува, Розали най-накрая забелязва липсата на любов в отношенията си с Ройс. Докато се прибира за у дома, разтърсена от мислите си за без любов в отношенията, Розали попада на нетрезвия си годеник и пияните му приятели. Ройс се хвали с красотата си годеницата си, което докарва на Розали голяма беда. Те я изнасилват и я пребиват до смърт. Оставят я на пътя мислейки че е мъртва и дори за момент тя го желае ужасно.
Розали е намерена от Карлайл Кълън , като миризмата на кръвта и го е привлякла към умиращото момиче. Той я пренесал до стаята, където я превърща във вампир. Тя се събужда от гласовете на Кълънови спорейки защо Карлайл случайно е спасил Розали. Едуард не бил доволен от идеята, че Карлайл я променил, като се надявал, че тя може да бъд спътница на Едуард. Розали била бясна заради отхвърлянето на Едуард дори въпреки собствената си липса на чувства към него. Нейният суетата все още е част от характера и и тя е много учудена от липсата на интерес от страна на Едуард.
Розали скоро отмъщава за смъртта си на Ройс и приятелите му. Като остави Ройс за последно, Розали облякла една булчинска рокля за по драматичен ефект. Тя убива охраната която охранява бифшия и годеник и влиза в трезора с гръм и трясък. Там тя измъчва до последно Ройс. Въпреки, че е убила седем мъже, тя е много внимателна да не се разлива и най-малката капка кръвта която пие, знаейки, че не би могла да устои. След нейната трансформация, Розали става постоянен член на семейство Кълън. Карлайл е имал намерение Розали да е за Едуард както Есме за него, но уви. Едуард я обича само като сестра.
Две години след нейната трансформация през , Розали попада на един млад човек на име Емет Маккарти който е нападнат от мечка извън Гатлинбруг, Тенеси. Характеристиката на Емет и напомня на синът на Вера и Розали решава да спаси умиращото момче. Тя се съпротивлява на желанието да пие кръвта на Емет и преминава над сто мили носейки го до Карлайл, който го превръща в вампир. Розали и Емет рядко са разделени, след като намират един в друг тяхната истинска духовна половинка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на вампирите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Герои на вампирите. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на вампирите.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Герои на ангелите
» Герои на върколаците
» Герои на магьосниците
» Герои на хората
» Пасивни герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum :: | НАЧАЛО | :: Героите-
Идете на: