http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote
Гласувайте редовно за сайта!
След като го направите потвърдете,
че сте гласували в темата при
правилата.

Latest topics
» Другарче за РП...
Вто Авг 02, 2011 6:41 am by Muse

» Герои на демоните
Вто Юли 26, 2011 1:32 am by Елена Гилбърт

» Гласувайте!
Пет Юни 24, 2011 11:06 am by Николай Йорданович

» Герои на вампирите.
Пет Юни 17, 2011 11:35 pm by Елена Гилбърт

» ТЪРСЯ СИ...
Нед Мар 13, 2011 1:56 am by София Капров

» Герои на ангелите
Съб Мар 12, 2011 11:59 pm by Елена Гилбърт

» Коментари по форума
Сря Мар 02, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» ~Важни съобщения~
Сря Мар 02, 2011 2:33 am by Елена Гилбърт

» Нарушения във форума
Нед Яну 16, 2011 9:00 pm by Елена Гилбърт

Share | 

Герои на вампирите.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Сеп 13, 2010 10:00 pm

Извинете за отсъствието, всички сте одобрени, но, Тод, няма такава сила-некросила. Моля те избери си една от тук.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
candice

ПисанеЗаглавие: Катрин   Пон Ное 08, 2010 3:48 am

Име: Катрин
Рождено име: Катерина Петрова
Години: на 17, от 834 години
Дарба: Контрол над мислите
Външен вид: Стройна и висока фигура. Винаги е била "кльощава". Мраморно бяла кожа. Очите на Катрин са кафеникави на цвят. Косата и е дълга до кръста и почти винаги е на къдрици. Понякога я и изправя.
Характер: Катрин има много лица и съответно характери. Може да бъде тази, която вие пожелаете ~ в един момент може да ви гали с перце, а в следващият да ви накара да бягате за живота си. Взима всичко това за забавление. Играе си с хората като с... кукли. Определя съдбата им и решава кога какво да прави с тях. Често променя името си, но най-често използва Катрин. Не помни много неща от миналото си.
История: Родена е през 1176г. в България под името Катерина Петрова. На времето това беше... различна държава. Както и да е, когато станах на 17 станах подозрителна че някой ме следи. И бях права! Вампир на име Клаус вървеше всеки ден след мен. За моя изненада и нещастие той се оказа вампир. Скоро не можах да му избягам и направи мен като него - кръвопиец. В началото го мразех. Мразех това, в което се превръщах. Но го преодолях. Открих, че да си играеш с хората е много по-забавно, отколкото да си един от тях.
След време срещнах братята Салваторе. Харесаха ми... бяха различни! Но те се изпокараха, заради мен. Въпреки че ги превърнах във вампири, си отидох. Мислех, че така ще спре враждата помежду им, но не се получи! След това се върнах отново в Испания. Града си беше моят дом. Харесваше ми!
И все пак се връщам отново...
Вижте профила на потребителя
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Ное 08, 2010 3:22 pm

Не са попълнени всички характеристики за героя, а и всичко е много сбутано и една се разбира кое е история и кое - характер.
Освен това беше има герой със снимката на Нина Добрев.
Каролайн

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Ное 08, 2010 3:51 pm

Име: Каролайн Форбс

Години: 17 човешки, от скоро е вампир едва от няколко месеца

Дарба: контрол над мислите

Външен вид: Каролайн е стройна, прелестна и висока. Има дълга руса коса и светлосини очи. Облича се по последна мода. Винаги е с перфектен тоалет, прическа и грим, защото много държи на външния си вид

Характер: Каролайн е добра, но и много досадна понякога. Иска всичко да става така както тя е казала, иначе започва да се сърди. Готова е по всякакъв начин да помогне на приятелките си, независимо на каква цена.

История: Каролайн е родена и израстнала в Мистик Фолс. Майка и е шерифа. Най-популярното момиче в училище. Най-добрите и приятелки са Елена Гилбърт и вещицата Бони Бенет. Каролайн се превръща в вампир преди няколко месеца. Тогава претърпява катастрофа заедно с приятелите си - Мат и Тайлър. В много тежко състояние и не се знае дали ще може да оцелее. Тогава Деймън предлага на приятелките и да и даде малко от кръвта си, за да я спаси. Отначало Елена е против, но после се съгласява с Бони. Деймън го прави и още след няколко часа, Каролайн е по-добре. Но на следващата вечер, докато спи, се появява Катрин и я задушава. Кръвта на Деймън е още в ние и тя се превръща във вампир. Катрин и казва да предаде съобщение на двамата братя Салватор, че играта започва. След това разбира, че да си вампир си има и своете плюсове-като това, че хората изпълняват желанията ти. Отначало не може да излиза навън, но с помоща на Бони има специален пръстен, който и го позволява. Оттогава помага на Деймън и Стефан да се справят с Катрин
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Ное 09, 2010 2:25 am

Каролайн, одобрена си. =)
Кейлъб Денвърс

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Чет Ное 11, 2010 4:07 am

Име: Кейлъб Денвърс
Години : човешки - 19 ; вампирски - 76
Външен вид:

Кръв: животинска
Характер: Сдържан, добродушен,любопитен. Вечно усмихнат
и щастлив когато е сред приятели. Спокоен и възпитан е и може да е много добър приятел. Но същевременно еимпулсивен и вбесите ли го, което става сравнително рядко е препоръчително да се изнесете по най-бързия начин. Той е пълен въздържател: никакво пушене или алкохол, за дрога и подобни и дума да не става. Рядко яде месо и никакви кайми, салами, колбаси и подобни, само чисто месо естествено без човешко, набляга на плодовете и зеленчуците.

История: Отгледан е в прекрасно имение в Северна Италия, в градче, наречено Парма. Имението му е едно от най-големите в града, а в семейството му тече кръвта на много благородници от най-аристократичните и влиятелни фамилий. Баща му работи в Министерството на правосъдието в Италия и е на много висока длъжност. Като цяло семейството му е много заможно и дори нямат нужда да работят в следващите няколко години, като разчитат на това, което притежават. Като цяло Кейлъб изглежда като глезено дете, но никак не е така. Не обича да го глезят, дразни го факта, че когато другите разберат положението му започват да му се подмазват само защото е богат и може да си позволи всичко.На 12 Кейлъб бяга от вкъщи и се премества при леля си в Мистик Фолс ,но след година тя умира.Кейлъб успява сам да се пребори с трудностите.
Родителите му му изпращат пари и той успява да си купи имение тук.Една вечер докато се разхожда разхожда нещо го ухапва.Събужда се в болницата,но се чувства много добре.ПРез следващите седмици Кейлъб разбира,че той е повече от човек,разбира ,че е вампир.В началото му е трудно да свикне,но сега вече харесва живота си на вампир.
Първична сила : Създаване на илюзии-за нещо желано, за болка или за щастие.Прави го с ума си и не е нужна много концентрация на тези, които са овладяли силата.

Нещо допълнително:
Баща му е починал и е единствено дете. Държи на приятелите си и умее да се контролира.
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Чет Ное 11, 2010 4:25 am

Одобрен си. Wink
Николай Йорданович

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Нед Дек 05, 2010 7:11 pm

Име:Николай Йорданович
Години:
Човешки - 21
Вампирски - 50
Раса:
Вампир
Дарба:
Фотокинеза
Външен вид:
Повечето хора ще вземат Николайза един от тях. Прилича на студен и амбициозен млад човек, който знае как да постигне това, което желае. Късата му тъмна коса не изисква кой знае какви грижи, затова и през повечето време си стърчи необезпокоявана. Лицето на младия мъж е бледо, но с подчертан профил. Пуснал си е малко брада, която му придава екзотичен и интересен вид. Дръзналите да надникнат в тъмните очи на Смит се ужасяват от безразличието и хладината, които най-често ги владеят, но той е способен да си придаде различни несъществуващи чувства.
Характер:
Силата не се състои в това да показваш на останалите какво можеш, а какво не могат те.Да дърпаш конците на слабата им воля, докато не заиграят като марионетки според волята ти.
Така мисли Николай,който е .жаден е за власт и за разруха, което е опасна комбинация. Готов е да продаде душата си, за да ги получи и досега винаги се е доказвал находчив и съобразителен. Чуждото мнение, а и живот, го интересуват точно толкова, колкото пръстта, върху която стъпва. Обича себе си и да си доставя най-различни удоволствия - били те свързани с унижаването на другите или изпълняване на всяка своя собствена претенция. Лъже без да му мигне окото и обича да обърква събеседниците си по всички възможни начини. Въпреки това не е избухлив. Не, той не вика и не крещи. Говори спокойно и дори е способен да се усмихва, докато това му е от полза. С две думи - манипулацията и задкулисните игри му допадат най-много. Има изтънчен вкус за всичко - ястия, напитки, жени и дрехи. Поради тази причина повечето хора дори не осъзнават как попадат под влиянието на един твърде харизматичен, но достатъчно зъл вампир, който може да съкрати жизнения им път, по-лесно, от колкото би си избрал риза в магазина. Счита любовта и приятелството за най-висша степен на егоизъм, които обаче засега отказва да си позволи.

История:
Млад и красив, радващ се на живота, до двадесетата година той не беше нищо повече от богато синче на влиятелен политик, което живееше само за забавлението и собственото си его. Циничен и властен - такъв беше. Такъв е и сега. Но може би повече. Заради онази фатална нощ, когато предизвика неправилните хора. Или по-точно вампири. Роденият в Ню Йорк тъмнокос млад мъж настъпваше Съдбата по опашката, докато тя не се извъртя и не му зашлеви звучен шамар, превръщайки го в създание на мрака. Не трябваше да обижда и закача новотрансформираните посетители на кабарето, където беше отишъл да се весели с компания. Но го направи и се оказа един от тях. Това като че ли отключи в него по-мрачна и страшна страна, която досега бе оставала в сянка. Младият наследник на огромна финансова компания се опияни от мисълта, че е безсмъртен и започна да прави неща, които хвърляха в ужас родителите и познатите му. Някои от приятелките му се оказваха намерени мъртви, други просто изчезваха. И така полицията тръгна по петите му, но началникът на групата също бе открит мъртъв. Още една черна точка в досието на Брандън, който нямаше друг избор освен да напусне родния си град и да започне да се скита из Америка.

Снимка:
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Дек 06, 2010 3:51 pm

Одобрен си, единствената неточност е, че няма дабра фотокинеза, поне не и при разясненията, какво точно представлява?
Николай Йорданович

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Дек 07, 2010 1:16 am

Съжалявам,не прецених,че не може да владее напълон силаат си?Ако искаш сложи ми някой от другите сили по твой избор,нямам претенций. Very Happy
Катрин

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Дек 07, 2010 2:59 am

Име: Катрин Пиърс, или позната за повечето вампири като Катерина Петрова

Години: 21 човешки, 233 вампирски

Външен вид: Катрин е с дълга, кестенява и къдрева коса. Обича да я носи пусната. Висока и слаба е. С кафеви очи, и стъклен поглед. Чаровната й усмивка, съчетана с игривия й поглед може да стопи всяко мъжко сърце. Запазила е телосложението си, като е във перфектна форма.

Кръв(човешка или животинска): Човешка

Характер: Катрин .. Иронична във всеки изряден за нея случай. Изключително силен вампир. Обича да експериментира и винаги постига своето, но ако не стане на нейното.. тогава вече е лошо. Има силна воля и и не подражава много на чуждото мнение. Трудно се вярва на Катрин, явно някой добре знаят от личен опит. За нея думата "Не" не съществува в речника й. Закачлива и много игрива. Думата флиртаджийка може да я опише много добре. Когато не й обръщат внимание, се ядосва. Не й пука за чуждата болка, също и кого ще нарани в постигането на своето, но може да обича.

История: Катрин е родена в Италия. Била е от богато семейство, и е щяла да се омъжва, когато в деня на сватбата тя попада в клопката на един от гостите - Клаус. Той я отвлича и я изкарва извън страната. Семейството на момичето се поболява от притеснение, къде може да е тя, и не губи надежда. През това време Клаус превръща Катрин в създание досъщ като него - вампир. След като успява да се отскубне от постоянното наблюдение на най-добрия приятел на Клаус, момичето се връща в Италия, но твърде късно - семейството й е убито. Тя бяга и отива във град наречен Мистик Фолс, където среща братята Салваторе. Двамата се влюбват в младата и красива Катрин, която от своя страна пък започва да си играе с тях. Няколко месеца след като започва забежката на Катрин, тя ги превръща във вампири, след което изчезва безследно... до днес, когато тя отново се завръща.

Първична сила: -Внушение-манипулира чуждите умове и спомени, като може да го накара да забрави или да си спомни нещо.

Нещо допълнително: Има медальон , който я защитава от слънцето.
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Дек 07, 2010 3:40 am

Николай, можеш да имаш и тази сила, просто не знаех какво точно представлява.
Катрин, одобрена си.
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Дек 07, 2010 3:42 am

Катрин, сложи си и аватар все пак.
Нина Нортман

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Сря Дек 22, 2010 5:06 pm

Име:
Нина Нортман

Години:
човешки - 17, вампирски - 3000

Външен вид:
Нина остава в съзнанието на всеки - мъж или жена, дори ако я мернат само замалко. Тя винаги се е отличавала с необичаен външен вид и излъчва непреодолимо обаяние, което не ти позволява да я подминеш ей-така. Тя е наистина висока и стройна, има идеална фигура - дълги стегнати крака, изваяна талия, привлекателен бюст и нежни чувствени извивки. Лицето й има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежки, прав нос, чувствени наситенорозови устни. Косата й е дълга, падаща като копринен медночервен водопад, с абсолютно същото мекочервено като миглите и веждите й, а дали ще е права като свила или на едри вълни решава самата Нина. Погледът й е пленяващ по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите й. Кожата на Нина е нежна и млечнобяла. Гримът, който носи е едновременно деликатен и бунтарски, също като стилът й на обличане. Нина е една от малкото, които могат да се обличат като бунтарки и в същото време да го правят стилно, елегантно и женствено.
(снимка)

Кръв:
Смесена - човешка пие по-рядко от животинската (около 1 път седмично) за да поддържа Силата си, през останалото време е на животинска.

Характер:
Характерът на Нина е като плетеница, съчетаваща в себе си добро и зло. Поначало Нина е хладна към всички непознати. Ако обаче спечелиш доверието и симпатиите й - поздравления. Тя е винаги саркастични-иронична, но за разлика от някои хора знае кога точно трябва да се държи сериозно и знае кога млъкне (макар че предвид бунтарската й същност рядко го прави). Умее да изслушва и има решение за всяки проблем. Запазва хладнокръвие и при най-напченетата ситуация. И ако някой очаква 3000 годишен вампир да не умее да се забавлява, значи не се е сблъсквал с Нина. Да, без съмнение тя е една от най-интересните личности, с които може да се сблъскаш.
Друга черта от характера й - Нина е непокорна. Тя е свободна душа и изобщо не може да понесе някой да я командва или да се опитва да я игнорира. Буйна и импулсивна е, винаги държи на собственото си мнение и принципи и може да бъде нечуван инат. Да, Нина като цяло е страхотна, но не и светица. Тя може да бъде вампир в най-лошото значение на думата - жестока, арогантна, злобна, разрушителна.
В голяма степен обаче характера й не може да бъде определен точно и зависи от настроенията й и този, с когото разговаря.

История:
*Спомен*
Галия, около 700 година пр. Хр.

Чувам единствено пукота от огъня и виждам само до там, докъдето слабата му светлина достига. Сама съм. Маркъс и останалите си отидоха, сбогувайки се с мен. Мислеха, че съм обречена. Каквато и бях.
Отново потрепвам от болка. По време на една от пъвите битки ме уцелиха с отровна стрела, а имах и хиляди други рани. Въпреки че Маркус се беше погрижил за нея, стрелата беше с отровен връх и едва намирам сили да мисля. Отровата ме разяжда отвърте, изгаря вените ми, бавно унищожава мозъка ми, опитва се да отнеме съзнанието ми.
Дочувам нещо, но не намирам сили да се надигна и да видя какво е. Болката продължава да ме поглъща, да ме тегли към мрака...
Внезапно на ипровизираното легло над мен се появява младо момче, не по-голямо от мен самата. Застива неподвижно, гледайки ме втренчено. Най-накрая размътеното ми съзнание го разпознава като вампир.
- Bhreathnaigh mé ar conas mar a chomhrac*. - казва той нежно, а гласът му прояснява съзнанието ми.
- Duit... Bháis ceart**? - прошепвам едва-едва.
Кратка усмивка заиграва по съвършеното му, бледо лице.
- Is ea... Agus ba mhaith leat a rialacha cuideachta Bháis? Beidh mé duit saol nua. Déanfaimid múineann tú gach rud a fhios agam***. - той се навежда по-близо до мен.
Отнема ми известно време, за да осмисля какво ми казва. Той ще ми даде живот, а аз искам да живея.... Не искам да умирам...
- Tá****... - прошепвам с последните си сили...
Хищническите му зъби се впиват в шията ми. Изкрещявам... И мракът ме поглъща...

Нина е една от Жриците на Мориган, върховната келтска богиня. Превърната е във вампир по време на войната, когато я раняват жестоко. Създателят й е много древен вампир, който я вижда в битката и веднага решава, че няма по-подходяща от нея за живота на вампир. Преди около век пътищата им се разделят - той решава да остави Нина да поживее сама за известно време.
*** Да... А ти би ли правила компания на Смъртта? Ще ти дам нов живот. Ще те науча на всичко, което знам.
****Да....

Първична сила:
Внушение

Нещо допълнително:
~ Нина има домашен любимец - огромна кавказка овчарка на име Бон;
~ Пада си по рок музика;
~ Никога не се разделя с пръстена си, който й позволява да се показва на слънце;
~ За 3000 годишна е невероятно навътре в модерните технологии.
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Чет Дек 23, 2010 5:05 am

Много готин герой, одобрена си! ^^
Ренесме Кълън

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Нед Яну 16, 2011 3:20 am

1. Име:Ренесме Карли Кълън

2. Прякор: Неси

3. Раса:вегитарианец може да живее и с човешка храна

4. Годни: 8 полувампирски/изглежда на 17-18

5. Дарба: Специалната й сила е способността да покаже на някой образ
или спомен чрез докосване на кожата му и проникване през психически
щитове.

6. Външен вид:Според близките си Неси е най-красивото момиче,което са виждали.Тя е взела златисто-кафявата коса на баща си и къдриците на дядо си-Чарли.Има чартите на Едуард и кафявите,големи очи на Бела.Сърцето й изтласква кръв, като
чрез това може да се изчервява, а бледата й кожа блести леко на
слънчевата светлина. Кожата й е много топла и мека на докосване, но е
силна почти колкото на вампир.

7. Характер:Все още като дете, Неси не показва някои
определени свои характерни черти. Интелигентността й поразява всички –
най-вече Бела и Едуард.Ренесме може да оцелява както с кръв, така и с човешка храна,
въпреки че предпочита предимно кръвта. Досадно й е, когато дядо й
започва да я мери и претегля, за да провери скоростта на растежа й. Мила,добра и умна.Тя държи много на близките си и приятелите и би дала всичко за тях.

8. История:Ренесме е наполовина вампир, наполовина човек, резултат от
меденият месец на Едуард Кълън и Бела Суон, родена на 10 септември 2006 година в малко градче на име Форкс.Минути след раждането си тя е белязана от върколак на име Джейкъб Блек.Около месец след ражданеро й Ирина – вампирка от друго семейство –
вижда Ренесме и я помисля за "безсмъртно дете", дете, което е било
ухапано от вампир. Тя информира Волтури, тъй като на безсмъртните деца
не е позволено да съществуват. Решени да убият Ренесме и останалите от
семейството й, Волтури пътуват къв Форкс. Въпреки това, семейство Кълън
събира свидетели от целият свят, които да докажат, че Ренесме не е
безсмъртно дете. Алис показва друг хибрид, Нахуел, който обяснява какъв
е той. Без да виждат повече Ренесме като заплаха, Волтури си тръгват. Очарователната Ренесме успява да спечели сърцата на всички
вампири, които идват като нейни свидетели за пред Волтури, но само
вампирката от Южна Америка Зафрина обявява, че те двете ще бъдат много
добри приятелки.

9. Допълнителна информация:Като хибрид, Ренесме расте умствено и физически с невероятна
скорост, като проговаря за пръв път едва седем дена след раждането си.
П.П.Ако някой има против ,че съм го включила в семейството си ,да каже.. Wink
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Нед Яну 16, 2011 5:14 pm

Сложи си аватар и, само да ти кажа, че тук не можеш да блестиш на слънце, тъй като е форум по Дневниците на вампира и по принцип вампирите изгарят на слънчева светлина, освен ако нямат някакъв специален предмет, който да ги предпазва. ТУК пише всичко за съществата. Иначе си одобрена.

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Съб Яну 29, 2011 8:32 pm

Име: Франческа Морели
Години: 19 физически и 131 вампирски

Външен вид: Франки е с чуплива, руса коса, която обича да носи спусната. Има стройна и хубава фигура. Висока е 1.76. Устните й са плътни и изкусителни. Очите й са наситено сини, дълбоки и пленяващи.

Кръв: човешка, рядко животинска
Първична сила: Внушение

Характер: Франческа е самоуверена, с голямо въображение и собствени виждания за всичко и всички. Истински вярва само на себе си и не понася да й се навлиза в личното пространство. Може да бъде злобна кучка (каквато е най-често), но има и светли моменти, когато показва "добрата" си страна. Обича да си играе с другите, особено ако го заслужават или я дразнят. Годините на вампир са я научили да не вярва в любовта завинаги и тем подобни романтични глупости. Като цяло се оказва готина, забавна и приятна компания, само трябва да знаеш как да стигнеш до нея.

История: Франческа не помни истинските си родители. Нито къде се е родила или къде е отраснала. Всъщност няма никакви спомени преди 10-тата си годишнина, когато изведнъж живота й започва. Израства в голяма, хубава къща, гледана от много слуги и придворни дами. Има всичко, което може да желае едно малко момиченце. Но няма родители. Или някой, който истински да я обича. 9 години по-късно я отвеждат в далечно имение и й казват, че е била избрана да стане част от великия род на вампирите. Обучават я в света на свръхестественото и я превръщат. Франческа отказва да живее по техните правила и начини и избягва надалеч. От тогава е обиколила почти целия свят.

Допълнително: Свири на китара и барабани. Кара мотор Wink

Джинджи Уилингстън

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Съб Яну 29, 2011 9:52 pm

Име: Джинджър Уилингстън

Години: Човешки – 19, Вампирски – 119

Външен вид: Джинджи /както я наричат по-близките й/ обича да експериментира с външния си вид. Попринцип е с кестенява къдрава дълга коса, пъстри очи и нежни устни. Висока е около 1,70.

Кръв: Попринцип човешка, в крайни случаи – животинска.

Характер: Г-ца Уилингстън притежава чувство за хумор, неприсъщо за някои ситуации. Голям инат е и рядко приема чуждото мнение за каквото и да било. Може да е и добро зайче, и злобен цербер. Променя характера и държанието си според средата или съществата сред които е. Любовта не й слаба страна, но не е фен на историите за принца на бял кон и вечното семейно щастие. Джинджър е пълен хамелеон, но опознаеш ли я истински... Или си с нея или срещу нея... По-добре първото... =)

История: Още от малка Джинджи се интересува от различните видове митологични същества тип вампири, върколаци, демони и подобни. Но определено никога дори не си е и мечтала да стане нещо такова. Родена в заможно семейство и отгледана с обич, на 17 години родителите й загиват в самолетна катастрофа и тя остава единствен наследник на всичко. На 18 официално всички недвижими имущества стават нейни и тя започва да си живее свободно. Една вечер тя отива в един бар, където се забавлява с група непознати момчета, които се оказват вампири и я отвеждат в убежището си мъртво пияна. Джинджър се събужда няколко дни по-късно като вампир. Отказва да остане с групата, която я е превърнала и затова става вампир-единак. Пътешества напред-назад и се наслаждава на живота...

Първична сила: Създаване на илюзии

Нещо допълнително: Обожава марковите коли. Любителка е на качествените места и неща. Обича да пътува и да се забавлява...
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Яну 31, 2011 9:08 pm

Всички сте одобрени.
Франческа

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Яну 31, 2011 11:31 pm

Име: Франческа Шелтър
Години: 19 човешки, 398 вампирски
Раса: Вампир

Начин на хранене: Човешка кръв
Сили: Внушение

Външен вид: Франческа е твърде разкрепостена и това често предизвикна неудобрение у хората (особено у тези с по-консервативни разбирания, за които тя е още дете). Обича да чувства как русата ѝ коса пада свободно по раменете ѝ и леко я гъделичка с връхчетата си. Има морскосини очи, които потъмняват, когато хипнотизира. Фигурата ѝ е поддържана, а заради малкият си ръст често я взимат за безобидна, макар че тя го компенсира с бързина и ловкост.
Характер: Франческа е огледало. От една страна стои предишната ѝ същност - обичаната Фани, чието основно занимание да мечтае; която обича да се раздава, без да иска в замяна, чувствителна, нежна, наивна. От другата застава егоистичната Франки, ранена, невярваща на никого, продала душата си. Тази първата, някогашната е отдавна погребана и вероятно нищо не е останало от нея. След като приема вампирската си същност, Франческа прекарва времето си в самоусъвършенстване на уменията си. Свикнала е да бъде сама, никога да не се отказва и да постига целите си. Не вярва, че е способна на грешки. Обича да си играе с чуждото нещастие и е добър манипулатор. Като цяло обича да се забавлява, но може да бъде много кръвожнадна и отмъстителна, когато поиска нещо.

Бях на 19, когато ме превърнаха във вампир. Представете си живота ми до тогава - дъщеря на благородник, винаги получаваща, каквото пожелае. Имах две по-малки сестри, но никоя не се радваше на любовта на татко, така както аз. Причина беше тривиална - аз бях точно копие на майка си, първата му жена. Не знаех нищо за нея. Слугите шушукаха, разбира се, но дори и те успяваха някак да упазят тайната от мен, така че с годините се задоволявах единствено със случайно чути думи и смутени погледи.
Колкото до семейството, в което израстнах - мащехата ми беше добра жена, сестрите ми - същински ангелчета. Колкото и да бяха различни от мен, не можех да не ги обичам. Така или иначе, се разбирах със всички и в дома ни цареше спокойствието на едно сплотено семейство.
И тогава се появи той. Аз, разбира се, вече отдавна бях достигнала възрастта за женитба, но баща ми винаги е искал най-доброто за мен, затова постоянно отхвърляше кандидатите като негодни. Затова, когато Томас се появи, нямаше съмнение, че в главата на баща ми вече се нижат какви ли не планове. Томас беше въплъщение на всичко, което искаше за мен - богат, красив, изтънчен, образован, малко мистериозен, вярно, но нали именно това го правеше толкова интересен? Аз веднага попаднах в капана му. И какво може да се очаква от едно деветнадесетгодишно момиче, израстнало с мечти и книги?
Всичко вървеше добре - той ми засвидетелстваше също толкова любов, колкото и аз, сватбата се готвеше с възбуда, обитателите на имението бяха постоянно весели. Прекрасна картинка, нали? И аз мислех така, докато не дойде сватбата. Естествено, всички се зарадвахме, когато Томас съобщи, че братята му ще пристигнат за събитието. Огромна грешка. Но не можех да зная, нали? Дори когато видях в очите им цялата смърт, която носят със себе си, не повярвах.
Церемонията започна, но така и не завърши. Всичко стана за секунди. Избиха семейството ми, свещеника, слугите, готвачите, всички.
Не помня нищо повече. След няколко дни се събудих празна. И в известен смисъл това беше така - човешката ми душа я нямаше. Аз бях нещо прокълнато, тъмно, мръсно. Томас смяташе, че ме е "спасил". Отне ми доста време, за да разбера, че наистина го вярва. Спасение, ха! По-добре да ме беше убил бавно и мъчително. Наричаше ме своя съпруга, макар така и да не се бяхме врекли официално. А аз го мразех, проклинах го. Бутилирах опустошителната ярост в себе си, готова да я пусна да свобода, когато се наложи. Впрочем, споменах ли, че братята му го напуснаха? Да, позабавляваха се на "сватбата" му, възползваха се от "булката", докато тя още беше слаба, а после, прозряли слабостта на Томас към мен, изчезнаха. Останахме само двамата, той ме обучаваше, а аз играех ролята на покорна ученичка, а всъщност кроях убийството му. Веднъж за малко не го постигнах, но не бях достатъчно опитна, за да успея. Томас беше съкрушен, когато разбра истината. Мекотело. Избяга. Отне ми години, за да го намеря и завърша започнатото и по това време вече знаех много неща. Това, с което той ме бе очаровал, когато бях още човек, се оказа жалко, в сравнение с това, което можеха по-изтънчените от нашия вид. Томас беше едно нищо. Аз се опиянявах от мощта на другите като мен и от моята собствена. Разгръщах потенциала си постепенно.

Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Вто Фев 01, 2011 8:08 am

Одобрена си.
миа харлингтън

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Сря Мар 30, 2011 2:13 am

Име:
Миа Харлингтън

Години :
24 човешки, 621 вампирски

Външен вид:

Миа е красавица.Висока е, има изразителни сини очи и прекрасни, плътни устни. Прекрасната й коса се спуска чак до кръста, а тялото й е като изваяно от скулптор. Кожата й е мека и нежна. Същинска изкусителка ...вампир.

Кръв(човешка или животинска):
Човешка. Миа си има свои убеждения, а и за нея хората са много по-низши и безполезни от животните.

Характер
Миа е стихия. Тя може да бъде двете крайности, а и златната среда. По принцип не е избухлива, не вдига скандали, рядко повишава тон, а гневът не се изписва по лицето й. Обаче отмъщава жестоко. Сарказмът е нейната запазена марка, а с него може би прикрива същността си. Иначе е мила, позитивна и винаги отворена към нови възможности. Смята, че за да не променяш мнението си, то трябва да си много точен при първото си впечатление, за това почти винаги дава втори, че защо не и четвърти, шанс. Адски е умна и хитра - може да се измъкне от всяка ситуация, натопявайки другиго, обаче това се случва само в краен случай. Всъщност, тя дори е "лоша" само в краен случай, поне според собствените си убеждения.

История:

Казват, че животът на всеки вампир непременно е свързан с трагедия. Миа Харлингтън не е изключение. Миа е израстнала по времето на Ренесанса. Тогава се казва Елизабет Харлингтън. Семейството й е заможно, живеят в имение в покрайнините на Лондон.
Когато тя навършва 19, в съседство богат виконт си купува имение. Родителите й решават, че той е добра партия и ги запознават на бала в чест пристигането му в провинцията.
Той е умен, красив и разказва увлекателни истории, а тя - макар умна, е доста млада и наивна и се влюбва в него...
Минават няколко месеца ...
Бракът им почти е факт и всичко изглежда прекрасно, но седмица преди сватбата й всички в имението започват мистериозно да изчезват.Отчаяна, Елизабет отива да търси помощ от любимия си и тогава вижда нещо ужасяващо - по алеята на цялото имение са разпръснати телата на прислугата й, а точно пред входа бъдещият й съпруг Антоан разкъсва безжизненото няло на мистър Харлингтън. Ужасена, Елизабет дори не може да побегне, Антоан я настига и превръща във вампир.След време тя успява да го убие, бяга от страната и сменя името си на Миа...

Първична сила :
Създаване на илюзии

Нещо допълнително :
Любимите цветя на Миа са фрезиите.
Обожава ароматът на прясно окосена трева.
Не харесва 21 век, но е свикнала да се приспособява с времето.
Книгите са нещото, което я спасяват от реалността.
Има невероятен глас.
Ани Уилсън

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Съб Апр 09, 2011 4:27 am

Име: Ани Уилсън

Години (човешки и вампирски): Човешки- 21 / Вампирски- 148

Външен вид (описание и много, ама много желателна снимка):

Ани е една много красива жена. Който и мъж да погледне със своите прекрасни кафеви очи, той се влюбва в нея. Има дълга и къдрева кафява коса. Всички погледи се обръщат към нея щом се усмихне. Всички завиждат на страхотния и стил.

Кръв(човешка или животинска): животинска

Характер(не пишете само два реда, поопишете героя по-обстойно):

Тя може да бъде както лоша така и много добра- зависи от това какво е отношението на другите към нея. Има свое собствено мнение, което изказва без да се страхува от последствията. Рядко се влюбва, защото преди е била наранявана много-трудно се доверява. Има страхотно чувство за хумор. Ани обича да получава това, което иска, и докато не го получи не спира да се бори за него. Обужава да се разхожда из природата, да ходи на къмпинг или просто да стои в къщи и да гледа някой романтичен филм. Попринцип е много отворена за нови приятелства и често помага на нуждаещите се.

История (ако може, не много кратка):
Родена е на 13 октомври в Торонто. Когато е на 9 родителите и умират в пожар. Тя няма други роднини освен чичо си, който я осиновява, но за жалост той става пияница. Ани не издържа на неговите обиди и удари и когато е на 14 избягва от у тях. Живее 2 месеца в дом за сираци в Англия. Запознава се с момче на име Алекс, който се оказва вампир. След известно време тя разбира за това, но не избягва, а остава с него, защото се влюбва в него. Минават няколко години и когато става на 16 тя се разболява тежко, за да не умре Алекс я превръща във вампир. Научава я да пие само животинска кръв, за да не убива хора. Един ден намира, че мъжа на живота и си е тръгнал. Така и не разбира какво е станало с Алекс. Зопочва нов живот, като се мести във Фелс Чърч.
Първична сила (само ЕДНА):
Контролиране на чувствата и емоциите на околните-може и да ги усеща, и да ги манипулира.

Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и други неща, свързани с героя ви):
Няма семейство, всички са мъртви. Обича да чете книги и да гледа романтични филм през свободното си време.
Елена Гилбърт
Бос№1

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   Пон Апр 11, 2011 2:51 am

Одобрена си.

ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампирите.   

Герои на вампирите.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите