http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote
Гласувайте редовно за сайта!
След като го направите потвърдете,
че сте гласували в темата при
правилата.

Герои на магьосниците Bgtoplogo21
Герои на магьосниците Realtop001
Герои на магьосниците 4banner
Герои на магьосниците Bgtop100
Герои на магьосниците Bgchart6
Latest topics
» Другарче за РП...
Герои на магьосниците Icon_minitimeВто Авг 02, 2011 6:41 am by Muse

» Герои на демоните
Герои на магьосниците Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 1:32 am by Елена Гилбърт

» Гласувайте!
Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 11:06 am by Николай Йорданович

» Герои на вампирите.
Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:35 pm by Елена Гилбърт

» ТЪРСЯ СИ...
Герои на магьосниците Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 1:56 am by София Капров

» Герои на ангелите
Герои на магьосниците Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:59 pm by Елена Гилбърт

» Коментари по форума
Герои на магьосниците Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» ~Важни съобщения~
Герои на магьосниците Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 2:33 am by Елена Гилбърт

» Нарушения във форума
Герои на магьосниците Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 9:00 pm by Елена Гилбърт


 

 Герои на магьосниците

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeСря Май 12, 2010 2:55 am

Трябва да попълните:



  • Име:
  • Възраст:
  • Външен вид (описание И снимка):
  • Характер (по-обстойно, а не два реда):
  • История (също не много кратка):
  • Първична сила (само ЕДНА):
  • Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и др., свързано с героя):
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Валентайн Максуел
Модератор #1
Валентайн Максуел


Posts : 96
Join date : 19.05.2010
Age : 28

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeЧет Май 20, 2010 12:05 am

Име:
Valentine Redfern
(Валентайн Редферн)

Възраст:
15

Външен вид:

Герои на магьосниците Suyt9105061165

Той е сравнително висок за възрастта си, но изражението му е детско. Усмивката му е или изкривена и омразна или толкова мила че кара хората около него да се усмихнах също. Косата му е светъл цвят, наподобяващ сиво и бяло. Очите му са виолетови.

Характер:
Той е хитър и подъл, макар да външен вид обикновено да прилича на поредното мило дете, което би помогнало на всяка стара жена на пресече улицата. Вероятно Валентайн би блъснал някоя стара жена пред кола, вместо да й помогне да пресече. Много често се забавлява гледайки болката на другите. И общо взето подражава на по-големия си брат и даже го задминава в жестокостта си.
Когато не получи това което иска минава в едно състояние на лудост, което отстрани изглежда забавно, заради налудничевото му държание.

История:
Валентайн е най-малкия в семейството си и често е игнориран от братята и сестрите си. Въпреки това той един от първите които се кандидатират за поста в семейството си Принц на Мрака. Това е титла позволяваща на притежателя й пълна свобода, но въпреки това тя важи само в семейството му. Понеже брат му Джагър е заминал за Америка, а сестра му Луна обикаля света той наследява титлата. Естествено като всеки принц, той решава да си намери корона, която не сваля от главата си никога.
Родителите му се страхуват от него, и често му казват да стои далеч от тях или да отиде на пътешествие около света. Най-накрая той се съгласява и решава да обиколи малко света. Всеки който срещне след това не иска да го среща повече, но той решава че това няма значение. Важното е да е доволен от себе си и да се забавлява...

Първична сила: Контролиране на огън

Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeЧет Май 20, 2010 1:19 am

Одобрен си, Адам! Герои на магьосниците Fresse
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Дестъни Хейл

Дестъни Хейл


Posts : 10
Join date : 21.05.2010
Age : 29
Location : Варна

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Май 21, 2010 6:01 pm

Име:
Сидни Дестъни Рейн-Хейл

Възраст:
16

Външен вид (описание И снимка):
Висока... жизнерадостна в лице... големи синьо-сиви очи,
плътни мигли, нормален нос... и плътни розови устни. Кестенява коса(всеки ден е с различна
прическа така че няма обща форма). Нормално слаба... по-скоро е сладка отколкото готина.


Герои на магьосниците 1597629u

Характер (по-обстойно, а не два реда):
Почти винаги е весела, дори и когато вътрешно е тъжна
се опитва да не го показва. Много е емоционална. Трудно се сприятелява с хората около нея,
но бързо се привързва. Mного често използва силата си.


История (също не много кратка):
Родена е във Франция, има трима братя-тризнаци(осиновени),
те са върколаци. [На по 18 години(в момента),осиновени са когато Дестъни е била на десет.
Идеята за осиновяването е била на баща й.]. Дестъни и тризнаците се сприятеляват и
наистина стават като семейство. Рей(бащата), е бил възможно най-милият човек на света,
но след смъртта му(починал е когато Дестъни е била на 13) всичко се е объркало,
майка им се е побъркала и с това е прогонила тризнаците(откровено е показвала ненавистта си към тях,
но не е щадяла и обидите към Дестъни). Било е тежка раздяла, за спомен братята са й подарили
по едно вълче, а тя им е дала, на всеки един от тях, огърлици с три различни четирилистни детелини(на всеки различна четирилистна детелина ;Д).
Тризнаците са тръгнали към по източните страни, а Дестъни е останала още няколко месеца с майка си,
но накрая решила да замине на запад. Живяла няколко седмици в някакво малко градче, но не вписала,
затова се преместила тук.


Първична сила (само ЕДНА):
Превъплащение

Нещо допълнително (семейство, любими неща, навици и др., свързано с героя):
~ Всички я наричат Дестъни въпреки че първото й име е Сидни.
~ Има татуировка на китката си, където със старинен шрифт са изписани имената на тримата тризнаци,
точно тази татуировка плаши всички момчета които се опитат да станат по-близки с нея.
Въпреки това на Дестъни не й пречи това, даже се радва на свободата.
~ Винаги носи със себе си сребърна гривна на която има три висулки във форма на вълци...
Всяка една е малко по различна от другата и са й подарени от тримата й братя.
~ Има белег от вампирски зъби на врата си, получен при нападение от клан превърнати вампири.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Май 21, 2010 6:41 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Клеъри Фрей

Клеъри Фрей


Posts : 23
Join date : 21.05.2010

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Май 21, 2010 10:55 pm

Герои на магьосниците Joe_01_a0358_20532834
Име:Клеъри Фрей.

Възраст:18 години.

Външен вид :Клеъри е с дълга кестенява коса, която и
стига почти до кръста.Има светли кафяви очи, когато е весела и много тъмно
кафяви очи, когато е тъжна и не е в добро настроение.Тя има много дълги

мигли.Винаги ноктите и са съвършенно направени.Клер е сродно, високо
слабо момиче.Тя е "спортен" тип.Кожата и е леко тъмна, но когато е лято става още по-тъмна.
Герои на магьосниците Nikki-reed-20081128-474958
Характер :Клер
е много мила и добре към другите.Обича и почита семейството
си.Много лесносе сприятелява.Много е забавна.
Въпреки, че е такъв оптимист, тя е много емоционална, непридвидима и лесно се пали. Много трудно може наистина
да се разсърди на някого или да го намрази, но ако това стане - не прощава бързо.Тя винаги има собствено мнение, което отстоява до край и не можеш да я убедиш в противното.Винаги казва истината в очите на човека.

История :Разбира за силите си когато е на 17 и то
неволно.Един ден се е прибирала от вкъщи и случайно видяла една жена ,
която била с количка и пресичала , а отсреща идвал камион , тя много се
притеснила и се затичла към жената за да и помогне.Докато тичала тя
вдигнала ръце и преместела камиона.Когато се прибрала вкъщи
попитала майка и какво става , а тя и обяснила всичко и така разбрала ,
че е вещица.Оттгова не спира да помага на хората с каквото може и да се
бори със злото.Майка и и баща й и помагат - баща й е ангел.Тя се
запознава с нейният приятел няколко месеца след като разбира , че е
вещица.Тя много го обича и той също я обича.
Първична сила :Теликинеза.

Нещо допълнително :Баща:Джон Фрей.
Майка:Анна Фрей.
Сестра:Ели Фрей.
Клеъри много обича да ходи по купони.Много обича майка си и баща си.



Последната промяна е направена от Клеъри Фрей на Нед Мар 20, 2011 12:32 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Май 21, 2010 11:39 pm

Одобрена си, систер! Герои на магьосниците Fresse
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Александра

Александра


Posts : 1
Join date : 19.11.2010

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 2:32 am

Герои на магьосниците 627
Име:
Александра Иванова
Прякор:
Саша, Алекс
Възраст:
17
Външен вид:
Саша е червенокоса красавица със снежно бяла кожа и невероятно сини очи, които изпъкват на лицето й като безчувствени стъкълца без капчица емоция в тях. Косата й е начупена и стига до плешките й, а когато я изправи се издължава почти до дупето. Нослето й е чипо, брадичката леко остра и като цяло чертите й напомнят на аристократични.
Не е никак висока, само 165, нарича себе си "джобно гадже", но не претендира да е по-висока, харесва се такава. Има добре оформена фигура, която поддържа с чести тренироки и здравословно хранене.
Характер:
Саша се слави със своя благ и мил характер. Лесно се приспособява към новото, не й е трудно да свикне с нови хора, обича да общува и да опознава новите неща. Гледа през розови очила на живота, защото я е страх от грубата реалност на света. Закета отпимистичка и романтичка.
Въпреки отворения си характер, тя е затворена в себе си личност. Просто по този начин се предпазва от външните влияния, спуска дебела стена пред себе си, която я разделя от света и хората, така е защитена.
Рядко е без настроение, но когато се случи впряха всичките си сили да не започне да крещи на всеки срещнат само и само да й мине. Успокоява се бързо.

История: *надявам се да не е проблем, че ще я напиша като РП
Родом съм в България. Да, определено една малка и незначителна държава, която като погледнеш на картата прилича на плюнка, но все пак е моята страна. Моята красива плюнка.
Родена съм в Пловдив, красив град разположен между няколко тепета, с хубава природа и що годе мили хора. Семейството ми се състои от точно 3 члена - баща ми, майка ми и аз. Всеки от нас носи някаква странност, но се обичаме, въпреки че живеем в абсолютен хаос. Да се чуди човек как сме оцеляли.
Когато бях на 15 в живота ми настъпиха промени, които не можех да осъзная. Буквално заочнах да си мисля, че полудявам. Нека спомена, че винаги съм обичала огъня, но колкото и да го обичам, когато започнах да запалвам несъзнателно разни неща естествено се уплаших.
Не можех да споделя с родителите си, понеже нямаше да ме разберат, така че прибяганх към голямото си спасение - ужасно лудата ми и екстцентрична баба Катерина, която е наполовина англичанка, от което и аз имам някаква английска кръв във вените си. Баба Катерина живееше във Фел Чърч, не се чудете, ако не познавате града, и аз не го познавах докато не се озовах в него за през лятната ваканция след 9ти клас. Тогава разказах на баба си за всичко, което се случва в мен и като гръм от ясно небе ми беше съобщено, че съм вещица...и то не каква да е вещица, а потомка на изключително стар род вещери.
В допълнение към шока ми беше дадена огромна книга със заклинания и тетрадка, която щеше да се явява моят личен дневник, където да описвам всичко свързано с живота си.
Макар и трудно приех факта за това каква съм и с помоща на баба ми овладях вродената си сила да контролирам огъня, а също така и една голяма част заклинания.
За нещастие, още същото лято ми бе съобщено, че родителите ми са загинали. Не мога да опиша какво изпитах когато разбрах това нещо, единственото, което знам е че започнах 10ти клас във Фел Чърч и живеех при баба си.
Сега ли?
Сега ще съм 12 клас, последна година в гимназия. Живея сама, защото и живеца на баба огасна, справям се...някак си.
Първична сила:
- огън
# Нещо допълнително:
- семейство: Елена и Георги Иванови(родители), Катерина Петрова(баба) - всички мъртви
- има котка: Мария
- лакто вегетарианка е
- води си дневника на български език
- има пиърсинг на носа, пъпа и езика
- татуировка на дължината на гръбнака гласяща "Който не цени живота, не го заслужава"
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Бос№1
Елена Гилбърт


Posts : 538
Join date : 28.04.2010
Location : София

Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 2:53 am

Много хубав герой, одобрена си. =))
Върнете се в началото Go down
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net
Sponsored content





Герои на магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на магьосниците   Герои на магьосниците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на магьосниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на вампирите.
» Герои на ангелите
» Герои на върколаците
» Герои на хората
» Пасивни герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
http://tvd-bulgaria-rpg.secrets-stories.net/forum :: | НАЧАЛО | :: Героите-
Идете на: